شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1510
بازدید: 259

در مورد پنکک‌ها و پنکک ابریشمی چه اطلاعاتی دارید؟ تا به حال از پنکیک ابریشمی دوکاره سوشیا استفاده کرده‌اید؟

پنکیک‌ها به کمک شما آمده تا بتوانید نقص‌ها و عیوب چهره خود ناشی از لکه‌های جوش و سوختگی‌های جزئی را پوشانده و ظاهری یکدست و زیبا برای خود ایجاد کنید. پنکیک‌ها در انواع مختلفی بوده که باید بهترین آن را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کرده و با استفاده درست به خوبی می‌توانید تأثیر چشمگیر آن را ببینید.

 

آشنایی با پنکک‌های دوکاره

این نوع پنکک‌ها حالت فشرده داشته و به چهره حالتی مات گونه می‌دهد. بهترین وسیله آرایشی برای پوشش عیب‌های صورت می‌باشد. از ویژگی‌های بسیار خوب این محصول این است که به هنگام استفاده اگر پد خود را نمدار کرده و استفاده کنید، پوشش بسیار قوی‌تر و بهتر از حالتی است که پنکک را به صورت خشک استفاده می‌کنید. علاوه بر پوشش بسیار خوب، ماندگاری بالای آن نیز به خصوصیات و ویژگی‌های این پنکک‌های دوکاره اضافه می‌کند.

 

تفاوت پنکک دوکاره با کرم پودر، کدام بهتر است؟

ابتدا باید جنس پوست خود را شناخته و متناسب با آن اقدام به خرید پنکک یا کرم پودر مناسب کنید. اگر پوستی چرب و معمولی دارید، استفاده از پنکک‌های دوکاره توصیه می‌شود، چرا که از ویژگی‌های این پنکک‌ها می‌توان به جذب کردن رطوبت اشاره و ایجاد حالتی مات به صورت اشاره کرد. اما اگر جنس پوستتان خشک است، می‌توانید پد پنکک را نمدار کرده و شروع به استفاده کنید در غیر اینصورت می‌توانید از کرم پودرهای حاوی مرطوب‌کننده استفاده کنید.

 

برند سوشیا

پنکک ابریشمی سوشیا، از سری پنکک‌های دوکاره بوده و به پوشش بسیار خوب پوست شما کمک می‌کند. همان‌طور که در مطلب قبل به آن اشاره شد، پنکک ابریشمی دوکاره سوشیا را می‌توان برای انواع پوست‌ها در نظر گرفت با این تفاوت که اگر پوست خشکی دارید، بهتر است به هنگام استفاده پد را مرطوب کرده و به استفاده از پنکک بپردازید.

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به قابلیت فیکس شدگی پس از استفاده، تثیبت شدگی، قابلیت مات شدن بر روی صورت، پوشش بسیار قوی و بالا، دارای SPF، ماندگاری بسیار خوب و طولانی مدت، فاقد هرگونه چربی و جلوگیری از بسته شدن منافذ پوست، اشاره کرد. قیمت پنکک ابریشمی دوکاره سوشیا، بسیار مناسب بوده و می‌توانید از مراکز آرایشی و بهداشتی معتبر و شناخته شده خریداری نمایید.

 

پنکک ابریشمی سوشیا

پنکک ابریشمی سوشیا در ۳ گروه رنگ‌بندی تقسیم شده و می‌توانید با شناسایی رنگ پوست خود، بهترین نوع آن را انتخاب کنید. این ۳ گروه عبارتنداز:

گروه رنگی بژ

 • بادامی روشن
 • گندمی
 • کارامل بژ
 • نخودی
 • بژ تیره

گروه رنگی صورتی

 • صورتی روشن
 • صورتی طبیعی
 • صورتی تیره

گروه رنگی صورتی بژ

 • صورتی بژ روشن
 • صورتی بژ طبیعی
 • برنز طلایی طبیعی
 • صورتی بژ تیره

برای استفاده از پنکک دوکاره، رعایت نکات زیر لازم و ضروری می‌باشد

 • برای ایجاد پوششی خوب و مناسب بهتر است پد پنکک ابریشمی را مقداری خیس کرده و آن را استفاده کنید. پس از آن می‌توانید تأثیر بسیار شگف انگیز آن را مشاهده کنید.
 • دارا بودن SPF باعث شده تا پوست شما از اشعه‌های مضر خورشید حفظ شود و همین دلیل شما را از استفاده کرم‌های ضدآفتاب بی‌نیاز کرده‌ است. در صورت نداشتن SPF، پس از استفاده از ضدآفتاب، می‌توانید به فاطله‌ی ۱۰ دقیقه شروع به استفاده از پنکک کنید.
 • در صورت استفاده از کرم پودر به عنوان زیرساز، بهتر است برای استفاده از پنکک ابریشمی پد را به صورت ضربه ای بر روی صورت خود پخش کنید.
 • برای استفاده از پنکک ابریشمی سوشیا برای قسمت زیر چشم، پد را خلاف جهت خطوط چشم کشیده تا چین و چروک‌ها نمایان نشوند.
 • در نظر گرفتن موارد زیر در هنگام خرید پنکک الزامی است.

 

بهتر است قبل از خرید به نوع جنس پوست خود توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشید

بهتر است قبل از خرید به نوع جنس پوست خود توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشید

 

پوست‌های چرب، محصول انتخابیشان باید عاری از هرگونه روغن بوده و دارای ترکیباتی خشک باشد. اما برای پوست‌های خشک، این موضوع برعکس عمل می‌کند. پوست‌های خشک و دارای چین و چروک باید از محصولاتی استفاده کنند که دارای رطوبت بوده و از خشکی پوستشان کم می‌کند. در صورت استفاده از محصولی با ترکیبات خشک، چین و چروک‌های صورت نمایان‌تر شده و حالتی نازیبا برای صورتتان به وجود می‌آورد.

پنکک ابریشمی دوکاره سوشیا، این مشکل را حل کرده و هر نوع جنس پوستی با هر نوع رنگی می‌تواند بهترین آن را انتخاب کرده و پوستی یکدست و بی نظیر داشته باشد.

 

پیشنهاد میشود این مقاله را مشاهده نمایید : شناخت انواع پوست

 

سخن آخر ….

پنکک ابریشمی سوشیا با معرفی تنوع رنگی بسیار بالای خود، دست شما را در انتخاب نوع رنگ متناسب با رنگ پوستتان آزاد گذاشته و به راحتی می‌توانید بهترین نوع آن را خریداری کنید. از نکات بسیار مهم در هنگام استفاده از پنکک ابریشمی، پدهای آن می‌باشد. بعد از هر بار استفاده پد خود را به خوبی شسته، چرا که پدها محلی برای تجمع باکتری بوده و با استفاده مجدد، بدون تمیز کردن، باکتری‌ها به منافذ پوست نفوذ کرده و باعث ایجاد جوش بر روی صورت می‌شوند.

زیبایی حق شماست و باید با استفاده از محصولات مرغوب و معتبر، به حفظ و تقویت آن کمک کنید.