شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1531
بازدید: 244

همه‌ی شما با رژگونه و کارایی آن آشنا بوده و می‌دانید که باعث تکمیل آرایش در آخر می‌شود. رژگونه‌ها را می‌توان در تعداد متنوعی پیدا کرد و یکی از آن را با توجه به رنگ پوست خریداری کرد. رژگونه تراکوتا یکی از انواع رژگونه‌ها بوده که در ادامه به توضیح بیشتری از این محصول خواهیم پرداخت.

رژگونه تنها برای رنگی کردن گونه و رنگ دادن به چهره استفاده نشده، بلکه باعث برجسته‌تر شدن و پر حجم‌تر شدن گونه‌ها و همچنین در زاویه سازی صورت نیز مؤثر است. برای استفاده از رژگونه بهتر است که با طرز استفاده از آن آشنا شده تا بتوانید به خوبی تأثیر بسیار فوق‌العاده آن را بر چهره خود ببینید.

قبل از هرچیز بهتر است با رژگونه و انواع آن به‌طور کلی آشنا شویم.

 

رژگونه چیست؟

رژگونه‌ها از سری لوازم آرایشی ضروری هر خانمی بوده و می‌توانید رژگونه را به خوبی در کیف هر خانمی مشاهده کنید.

 

رژگونه‌های پودری

حتماً با رژگونه پودری آشنا بوده و از آن استفاده کرده‌اید. این نوع رژگونه بسیار پرکاربرد بوده و ساختار آن از موادی به نام تالک می‌باشد. تالک نوعی ماده بوده که به انتقال رنگ رژگونه بر روی گونه کمک می‌کند. این نوع رژگونه بیشتر برای پوست‌های معمولی و چرب مناسب می‌باشد. اگر پوست خشکی دارید و می‌خواهید از رژگونه‌های پودری استفاده کنید، توصیه می‌شود قبل از استفاده مقداری مرطوب‌کننده استفاده کنید.

براش مورد استفاده در این رژگونه، براشی با سر پهن و بزرگ بوده تا به خوبی مواد بر روی گونه پخش شده  و حالتی یکدست ایجاد شود.

 

رژگونه‌های کرمی

رژگونه‌های کرمی به دلیل داشتن مقداری مرطوب‌کننده در مواد تشکیل‌ دهنده‌اش، می‌تواند برای پوست‌های خشک یا دارای چین و چروک بسیار مناسب باشد.

براش این مدل رژگونه دارای سری صاف بوده و با ضربه زدن بر روی گونه به خوبی ظاهری زیبا ایجاد می‌کند.

 

رژگونه مایع یا ژله‌ای

این رژگونه‌ها در ماندگاری بالا حرف اول را می‌زنند. اینگونه رژگونه در دو نوع رنگ، متناسب با رنگ طبیعی پوست و دیگری متناسب با رنگ مورد نظر و دلخواه شما، موجود می‌باشد.

برای استفاده از اینگونه رژگونه بهتر است از انگشت دست خود کمک گرفته و با حالت ضربه‌ای، رژگونه‌ای زیبا بر گونه‌ی خود ایجاد کنید.

تا به اینجا شما را با انواع رژگونه آشنا کردیم، بهتر است در ارتباط با رژگونه تراکوتا نیز مواردی را برایتان توضیح دهیم.

 

رژگونه تراکوتا چیست؟

اگر می‌خواهید گون‌ی شما حالت برجستگی بیشتری به خود بگیرد، بهتر است از رژگونه تراکوتا استفاده کنید. این نوع رژگونه براق بوده و باعث درخشش و شاینی شدن گونه‌های شما می‌شود.

رژگونه تراکوتا چیست؟

با برق لب آشنایی دارید؟ رژگونه تراکوتا نیز مانند برق لب، یکی از مدل‌های رژگونه بوده و بر براقی گونه‌های شما تأثیر گذاشته و در نهایت، گونه‌ای برجسته برایتان ایجاد می‌کند.

مواد تشکیل دهنده‌ی رژگونه‌ی تراکوتا، از اکلیل و مواد براق کننده می‌باشد. نحوه‌ی استفاده از آن بسیار ساده و راحت بوده، تنها به مقدار کمی مهارت نیاز است. می‌توانید بالای گونه‌ی خود را مقدار کمی از این رژگونه زده و با انگشت به خوبی آن را پخش کرده تا حالتی یکنواخت بر گونه شما ایجاد شود.

با استفاده از تراکوتا به خوبی گونه شما برجسته شده و دیگر نیازی به استفاده از کانتور جهت ایجاد سایه روشن کردن گونه‌ی خود، نخواهید داشت.

 

مواد تشکیل دهنده‌ی رژگونه‌ی تراکوتا

چند نکته در خصوص استفاده از رژگونه تراکوتا

  • رژگونه‌ی تراکوتا را بهتر است افرادی با صورت گرد استفاده نکنند، چرا که این افراد باید صورت خود را کشیده‌تر نشان داده و به همین منظور می‌توانند از رژگونه‌های تیره استفاده کنند.
  • در فرم‌های صورت به شکل قلبی، برای استفاده از رژگونه تراکوتا، بهتر است مقداری از آن را بر روی قسمت بالایی گونه قرار داده و پخش کنید. اینکار به حجیم‌تر دیده شدن گونه‌های شما تأثیر بسیاری دارد.
  • در افرادی با فرم‌های صورت به‌طور کشیده، استفاده از تراکوتا می‌تواند مناسب باشد. به دلیل کشیده بودن صورت، تراکوتا به برجستگی بیشتر گونه‌های شما کمک کرده و حالتی زیبا برای چهرتان به ارمغان می‌آورد.
  • همچنین افرادی با رنگ پوست تیره، بهتر است گونه‌های خود را براق نکرده و از رژگونه مات استفاده کنند، چرا که براق شدن گونه‌ها در چهره‌هایی با رنگ پوست تیره باعث ایجاد خستگی در چهره شده و از زیبایی آن کم می‌کند.

 

سخن آخر …

رژگونه‌ها و رژگونه تراکوتا را می‌توانید از تمامی مراکز خرید معتبر و با کیفیت به خوبی پیدا کرده و مناسب‌ترین آن را خریداری کنید.

می‌دانیم که امروزه در سرتاسر دنیا شاهد پیشرفت بسیار زیاد محصولات با کیفیت آرایشی بوده و همچنان هر روزه محصول جدید و مناسبی به بازار معرفی می‌شود. شما زیبا هستید، پس برای زیباییتان وقت گذاشته و آن را ارزشمند جلوه دهید. به سلامتی صورت و پوست خود اهمیت داده و در انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی، بهترین و با کیفیت‌ترین نوع آن را انتخاب کرده و چهره‌ای زیبا برای خود به ارمغان آورید. با داشتن آگاهی و مهارت به راحتی می‌توانید آرایشگر حرفه‌ای چهره‌ی خود باشید.