شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1623
بازدید: 245

از خواب که بیدار می شوید چشمانتان کمی پف دارد و گونه هایتان نیاز به برجسته شدن دارند . روش آرایش صورت را در کمترین زمان برای این مواقع یاد بگیرید.
روش آرایش صورت به سرعت برق و باد
برای آماده شدن و آرایش صورتتان وقت کافی ندارید اما این دلیل بر نداشتن یک آرایش و ظاهری مناسب نیست. نیاز نیست همیشه برای آرایش صورت خود زمان طولانی مقابل آینه بایستید، با دانستن چند نکته ریز در روش آرایش صورت در چند دقیقه یک آرایش حرفه ای و البته زیبا روی صورتتان پیاده کنید. تمام نکاتی که در این بخش گفته می شود هرکدام زمانی یک دقیقه ای نیاز دارند پس در مجموع ۷ دقیقه زمان برای رسیدن به یک چهره ای زیبا با آرایش نیاز دارید.

یک اعتراف از بابی براون (چهره پرداز حرفه ای):با اینکه اغلب، ساعت ها وقت می گذارم برای یک آرایش حرفه ای و بی عیب و نقص برای مدل ها و بازیگران ولی برای خودم به سختی چند دقیقه بیشتر وقت نمی گذارم برای اینکه روال زیبایی من حول محور محصولات و تکنیک هایی است که تاثیر عمده ای با حداقل تلاش می گذارند.

نکات و روش آرایش سریع صورت
قدم به قدم پیش می رویم و آرایش سریع اجزای اصلی صورت را با هم مرور می کنیم.

روش برجستگی لب ها
همه خواهان داشتن چهره ای جذاب هستند. در اینجا به شما گفته می شود که چگونه به این مهم دست یابید. یک رژلب کرمی که مقداری از رنگ لب شما روشن تر باشد، روی لب بمالید (رنگ های تیره لب ها را نازک تر نشان می دهند) و از یک خط لب نزدیک به رنگ همان رژ لب برای کشیدن خط دور لب و پر کردن آن استفاده کنید. با این کار رژلبی با ماندگاری زیاد و دید طبیعی خواهید داشت. برای پایان کار مقداری برق لب به قسمت های میانی بالا و پایین لب بزنید.

لوازم آرایش برای آرایش صورت

روش آرایش صورت در بخش چشم ها و گونه ها
چشم های خسته و از خواب بیدار شده قبل از اینکه از سایه معمول خود استفاده کنید، مقداری سایه سفید براق داخل گوشه های چشم بزنید تا سیاهی را کمتر نشان دهد. یک دقیقه دیگر هم برای زدن دو لایه ریمل وقت بگذارید. سریع ترین ترفند برای اینکه چشمان تان را از حالت خستگی درآورید، همین است.

روش آرایش صورت برای داشتن چشمانی درشت
برای بالای پلک ها از خط چشم های تیره تر (مثل مشکی) و برای قسمت پایین چشم در امتداد خط مژه از خط چشم های روشن تر (مثل قهوه ای) استفاده کنید. حتما خط چشم بالا و پایین در گوشه های چشم به هم وصل شوند؛ این کار چشم را درشت تر نشان می دهد.

روش آرایش صورت برای ایجاد درخشندگی در پوست

روش آرایش سریع صورت
بعد از آرایش کردن مقداری کرم مرطوب کننده بدون روغن را کف دست تان بمالید و مازاد آن را به آرامی روی گونه ها و پیشانی فشار دهید. مرطوب کننده باعث هیدراته کردن پوست و جوان تر شدن آن می شوند و به پوست درخشندگی محض می بخشند.

روش آرایش صورت پوست سرخ و سفید
چرا از مقدار زیادی کانسیلر، کرم پودر و پنکیک برای از بین بردن قرمزی پوست استفاده می کنید وقتی یک راه ساده یعنی استفاده از پودر برنزه بهتر و سریع تر همین کار را انجام می دهد؟ برنزه کننده ها با رنگ های طبیعی مانند مسی، کهربایی و شاه بلوطی سرخی صورت را از بین می برند.

روش آرایش صورت با تاثیر دندان های سفید مرواریدی
اگر می خواهید دندان هایتان سفید به نظر برسند، رژلب های صورتی با پایه آبی بهترین انتخاب برای شماست. برخلاف رنگ های پایه زرد که بیشتر باعث تغییر رنگ دندان ها و زرد دیده شدن شان می شوند، رنگ های پایه آبی به لبخند شما درخشش می بخشند.

 امتیاز گونه های برجسته در روش آرایش سریع صورت

روش آرایش سریع صورت و برجستگی گونه و لبها
راز داشتن گونه های برجسته این نیست که با قلم مو مقدار زیادی رنگ قرمز به گونه ها بزنید. رنگ رژگونه را تا خط رویش موها پخش کنید تا رنگ روی پوست تان طبیعی و یکنواخت دیده شود. بعد با رنگ صورتی روشن روی سیب گونه ها بمالید. برای یک اثر دراماتیک بر بالای گونه ها سه نقطه با سایه چشم سفید براق بگذارید و بعد به آرامی آنها را پخش کنید؛ حالا از داشتن گونه های برجسته و زیبا لذت ببرید.